Euromechanic
img
EuroMechanic

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ HİZMET ALANLARI

img

Proje, Mühendislik ve Teknik Servisler

EuroMechanic Engineering, uluslararası faaliyet gösteren önemli bir şirket olmasından dolayı iş alanı çok geniştir..Enerji ve petro-kimya depolama amacıyla kurulmuş özel tesislerde çalışmalar yapılmaktadır. Buradan kaynaklı çeşitli alanlarda hizmet verilmektedir. Özellikle de çağın dinamiklerine ayak uyduracak şekilde mühendislik ve teknik servisler gibi ileri seviye işlerde önemli adımlar atılmaktadır.

Devamını Oku

İş Makinaları

Dünyanın iş makinası konusunda lider firması Caterpillar’ın yeni makinaları hariç, 2. El, servis bakımı için Türkiye deki yetkili distribütörün servis hizmetleri altında kaporta ve boya işlerini yapmaktan gurur duyuyoruz. İş makinaları kaporta ve boya işleri dışında özel projelerde de firmamızın birçok uygulama yapmaktadır.

Devamını Oku
img
img

Kumlama ve Boya Uygulamaları

EuroMechanic Engineering, kumlama ve boya uygulamaları konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Yüzey hazırlama ve boya uygulamaları konusunda özel projeler ve kaplama konusunda ileri mühendislik hizmeti verir. Bunlardan bazıları; Rafineri ve petrol depolama tesisleri, enerji santralleri, yeraltı ve yer üstü borulama ve boru hatları, yerinde uygulamalar, alüminyum gibi hassas çeliklerin kumlama ve kaplaması vb gibidir. Tüm bu uygulamaları firmamız bünyesinde ki NACE boya inspektörleri ile kontrol edilerek, ilgili standart doğrultusunda raporlaması yapılarak uygulama işleri teslim edilmektedir. Ayrıca firmamız korozyon incelemesi ve uygulama seçimi konusunda müşterilerine destek vermektedir.

Devamını Oku

Endüstriyel İmalat, Montaj ve Çelik Yapılar

EuroMechanic Engineering, Endüstriyel imalatlar, makine imalatları çelik yapı imalatları konusunda fabrikamızda deneyimli kadrosu ve en son teknoloji makine parkuru ile imalatları yapmaktadır. İnce işçilik hassas işçilik isteyen işlerde kaynaklama ve imalat sürecinde ileri mühendislik hizmetleri sunarak imalat ve projelerimizi yapmaktayız.

Devamını Oku
img
img

Enerji & Petrol

EuroMechanic uluslararası enerji, petrol, depolama tesisleri, mekanik bakım, mühendislik ve teknik servis hizmetleriyle ön planda olan bir şirkettir. Bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla birlikte petrol rafinerisi, LPG, kimya ve petrol tanklarına bakım ve borulama yapmaktadır.

Devamını Oku