Euromechanic
img
EuroMechanic

Enerji & Petrol

EuroMechanic

ENERJİ

EuroMechanic, rafineri, petrol depolama tesisleri ve enerji santrallerinde gerekli bakım ve proje işlerinde uzman kadrosu ile çözüm sunmaktadır.

EuroMechanic Engineering, atmosferik depolama tanklarında franagible roof dizaynı ve imalatı yapabilen Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından onaylı Türkiye de tek firmadır. Mevcut tankların da bakım çalışmaları kapsamında franagible roof dönüşümü sağlanmaktadır.

Bakım çalışmalarında gerek EEMUA gerekse API’ın gerekliklerine göre çalışmalarımız ilerlemektedir.

Tesisi içi process piping, pipe rack imalatları, inşaat işleri, zemin tesviye işleri konusunda hizmet vermekteyiz.

img

Petrol & Enerji Alanında Uzmanlık

Euro Mechanic, pek çok konuda hizmet vermekte ve müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Hizmet verdiği konulardan biri de petrol&enerji olmuştur. Enerji santrallerindeki bakımlar, petrol depolama tesisleri ve rafineri işlemlerinde alanında uzman kadrosuyla çalışmaya hazırdır.

Petrol&Enerji alanındaki uzmanlığıyla ön plana çıkan EuroMechanic, Türkiye’de ve yurtdışında Amerikan Petrol Enstitüsü (API) yetkilendirilmiş personellere sahiptir. Atmosferik depolama tankları için franagible roof dizaynı ve imalatı mühendislik hesapları ve raporlamaları ile birlikte müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıca franagible olmayan tankların da franagible roof tank dizayn ve dönüşümünü yapılmaktadır. EuroMechanic  tank  taban değişimi zemin tevsiye ve inşaat işleri konusunda da hizmet vermektedir. Tesisler için process piping ve pipe rack imalatları yapmaktadır.

Kaliteli Hizmet, Yüksek Memnuniyet

 Petrol ve enerji konularında yapılan çalışmalar oldukça titizlikle ilerlenmelidir. Sorun yaşanan durumlarda etkileri büyük boyutta olabilir. Bu sebeple EuroMechanic, her hizmetini detaylı şekilde yapmakta ve sorunları yaşanmadan çözmektedir. Kazandığı müşteri memnuniyeti sayesinde çalışmalarına devam etmektedir.

 Şirketin projeleri, teknik servisi ve mühendislerinin ortak çalışmaları sonucu ortaya çıkar. Bu sayede alanında uzman olan her kişiden alınan doğru ve yararlı bilgiler kullanılır. İş sağlığı ve güvenliğini önemseyen EuroMechanic, iş kazalarının önüne geçmek için her türlü önlemi alır.

img
EuroMechanic

Diğer Hizmetler

img

Endüstriyel İmalat, Montaj ve Çelik Yapılar

Devamını Oku
img

Kumlama ve Boya Uygulamaları

Devamını Oku
img

İş Makinaları

Devamını Oku
img

Proje, Mühendislik ve Teknik Servisler

Devamını Oku