Euromechanic
img
EuroMechanic

HSSE – QA/QC

HSSE – QA/QC

Fabrikamız Gebze’de bulunmakta, endüstriyel imalat, montaj, çelik yapılar ve makine imalatı işlerinde müşterilerimize hizmet vermektedir. Uzman boya mühendislerimiz ile kumlama ve boya uygulamalarımızı yapan firmamız, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. HSSE yönünden ödün vermeden çalışmakta gurur duymaktayız; emniyet tedbirlerine son derece önem vermekteyiz. İnsana ve doğaya karşı saygılı olmaya değer verdiğimizden, çevre politikamızı bu değerler çerçevesinde oluşturmaktayız. İş sağlığı alanında güvenle çalışmak bizim için kıymetlidir, bu yüzden sıfır kazaya inanıyoruz.  

Güvenlik Her Şeyin Başıdır

Yapılan işlerin güzelliği ve kalitesi elbette ki çok önemlidir. Bütün bunlardan önemli olan şey ise çalışırken gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasıdır. Aslına bakarsanız yapılacak olan işte en önemli detay iş güvenliği olmalıdır.

Bizim en önemli ilkemiz, siz değerli müşterilerimiz için her zaman en güvenli ortamı sağlamak ve tabi ki sizi memnun etmektir. Sizin memnuniyetiniz için burada hizmet vermekteyiz. Firmamız için en önemli detaylar kesinlikle QA & QC’dir. QA, yani kalite güvence ve QC, kalite kontrol olmak üzere en üst düzey de sağlanmaktadır. Firmamız size kaliteyi sunmak için bütün hizmetleri en üst düzeyde sunar. Euromechanic, olarak sizin için en iyi kalite güvencesi sağlamakla gurur duyuyoruz. Kalite konusunda bütün gerekliliklerin yerine getirilmesi çok önemli ve gereklidir.

Firmamız, kalite düşüşüne engel olmak için tedbir amaçlı kaliteye hakim olmak için prensiplerini buna göre ayarlamıştır. En doğru olanı kalite kontrol mekanizmasını her zaman elde tutabilmektir.

Her İşin Başı Güvenlik:

İş güvenliği sağlamak kesinlikle arka plana atılmamalı ve her zaman önemsenmelidir. İş güvenliği her işin başında ve devam ettiği süre boyunca dikkat edilmesi gerekilen bir unsurdur. Bütün işler de kesinlikle ilk önce iş güvenliği sağlanmalıdır. Çalışanların sağlığı kesinlikle çok önemlidir.

Kalite ve Güvence:

Her işin belirli bir kalite standardı olmalıdır. Başlayan iş hangi sektörde olursa olsun başladığı andan itibaren mutlaka kaliteli bir çizgide ilerlemelidir. Kalite de düşüşe geçilmeden hatta mümkünse kalite seviyesi her zaman yükselerek devam ettirilmelidir.

Biz size elbette kalite güvencesi veren bir firmayız. Euromechanic ile istenilen bütün kalite standartlarına bizimle ulaşabilirsiniz.

HSSE:

  • Sağlık, emniyet güvenlik ve çevre konusunda ki bütün prensiplerimizin uygulanması çok başarılı bir ekip çalışması ve bütünlük gerektirir.
  • Siz de firmamızla güven içerisin de çalışabilir ve tüm beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.
  • Size uygun olarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz. Siz de güvenle ilerlemek için bizi tercih edebilirsiniz.