Euromechanic
img
EuroMechanic

Kurumsal

img
EuroMechanic

Sıfır Kaza İlkemiz
İle Euromechanic Engineering

Gebze’de bulunan fabrikamız ile endüstriyel imalat, makine imalatı, montaj ve çelik yapılar işlerinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

EuroMechanic Engineering, uluslararası enerji ve petro-kimya depolama tesislerinde taahhüt, mekanik bakım, proses borulama, proje, mühendislik hizmetleri ve teknik servisler, kumlama ve boya işlerinde ileri mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından yetkilendirilmiş uzman mühendis kadromuz ile petrol rafinerileri, petro-kimya ve LPG terminallerinde tank bakım ve borulama işlerini yapmaktayız. Termik santrallerde ise duruşlarla birlikte türbün bakım çalışmaları yapmaktayız. Tüm bu mekanik ve imalat işlerinde Uluslararası Kaynak Mühendislerimiz, TWI tarafından yetkilendirilmiş CSWIP Welding Inspektor lerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Gebze GOSB’da bulunan kumlama boya tesisimizde uluslararası NACE CIP tarafından yetkilendirilmiş uzman boya mühendislerimiz ile kumlama ve boya uygulamalarımızı yapmaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyetini en düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmeyi ilke edinmiştir.

EuroMechanic

MİSYON
VE VİZYONUMUZ

Firmamızın kurulma amacı; siz değerli müşterilerimize üst düzey hizmet sağlamaktır. Bu bağlamda; rafineri, petrol depolama tesislerinde gerekli bakım ve proje işlerinde uzman kadromuz ile çalışmaktayız. EuroMechanic Engineering, Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından onaylı, Türkiye’deki tek firmadır. Firmamız açısından gurur kaynağı olan bu tabloyu, mühendislik kariyerimiz boyunca sürdürmekte kararlıyız. İş gereçleri, kaporta ve boya işleri dışında özel projelerde de firmamız birçok uygulamada bulunmaktadır. Bu uygulamaları en nitelikli şekilde  gerçekleştirerek gurur verici başarılarımızla mühendislik sahamızı genişletmekteyiz.

Korozyon incelemesi ve uygulama seçimi konusunda müşterilerine destek veren firmamız hazırladığı raporlar ile işlerini sürdürmektedir. Son derece titizlikle çalışan EuroMechanic Engineering ileri mühendislik hizmetleri sunarak imalat ve projelerimizi yapmaktadır.

Bunlarla birlikte, doğanın korunmasını önemseyen çevre dostu politikamız ile yatırımlarımızı oluşturmaktayız. Firmamız, doğanın yanı sıra iş güvenliğini de son derece önemsemektedir.

EuroMechanic Engineering olarak firmamızın gelecekteki hedefleri arasında, İş Güvenliğini esas alan sıfır kaza ilkesi yer almaktadır. Sıfır kazaya İnanıyoruz ve bu doğrultuda birlikte başaracağız.

Mutlu Müşteri
850
Referanslar
230
Tamamlanan Proje
16.000
img